II miejsce w konkursie matematycznym Pendolino
26 Kwietnia 2026
22 kwietnia czworo naszych uczniów - Marysia i Martyna z klasy V oraz Adrian i Alicja z klasy IV - wzięło udział w Gminnym Konkursie Matematycznym „Pendolino”.
Z radością informujemy, że Adrian zdobył
II miejsce w swojej kategorii wiekowej.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów matematycznych!

