Strona główna//Aktualności/Wsparcie Fundacji JSW na zakup nowych komputerów do pracowni informatycznej.

Wsparcie Fundacji JSW na zakup nowych komputerów do pracowni informatycznej.

17 Czerwca 2020
Wsparcie Fundacji JSW na zakup nowych komputerów do pracowni informatycznej.

sala komputerowa    sala komputerowa

W dniu 14 kwietnia br została podpisana umowa darowizny pomiędzy Fundacją Jastrzębskiej Spółki Węglowej a Szkołą Podstawową w Krostoszowicach. Udało się pozyskać 18 000,00 zł na zakup 8 nowoczesnych stanowisk komputerowych do pracowni informatycznej. Dzięki tym środkom i wkładowi własnemu zakupiono wysokiej jakości sprzęt komputerowy za 20 000,00 zł z przeznaczeniem edukacyjnym dla wszystkich uczniów szkoły. Zatem baza dydaktyczna naszej placówki została solidnie wzbogacona. Dzięki tym działaniom zarówno jakość pracy nauczycieli jak i edukacja naszych uczniów zostanie mocno podniesiona. Niestety obecna sytuacja nie pozwala w pełni cieszyć się dzieciom z nowoczesnego sprzętu.                           Liczymy, że w nowym roku szkolnym będą mogli uczniowie odczuć tą znaczną poprawę dzięki wzbogaceniu pracowni komputerowej nowoczesnym sprzętem. Ogromnie dziękuję za wszelką pomoc przy realizacji tego zadania wszystkim osobom, które przyczyniły się do pozyskania tych środków, przede wszystkim zarządowi Fundacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej, który kolejny raz wsparł finansowo realizację działań edukacyjnych na terenie Gminy Godów. Dziękuję w imieniu całej społeczności szkolnej!

Marzena Sitko

sala komputerowa    sala komputerowa