Strona główna//Aktualności/ Prelekcja pt. „India - teaching English and travelling”.

Prelekcja pt. „India - teaching English and travelling”.

22 Czerwca 2021
 Prelekcja pt. „India - teaching English and travelling”.

W ramach zajęć języka angielskiego klasy 4, 5 i 7 uczestniczyły w prelekcji pt. „India - teaching English and travelling”. Na prelekcję do naszej szkoły został zaproszony specjalny gość: Pani Natalia Rduch, która od czterech lat mieszka oraz uczy w międzynarodowej szkole w Gurgaon w Indiach. Pani Natalia w swojej prelekcji opowiadała jak ważna i przydatna jest nauka języków obcych. Zaprezentowała w jaki sposób dzieci uczą się w międzynarodowej szkole w Indiach, w której Pani Natalia jest „homeroom teacher” czyli nauczycielem prowadzącym zajęcia początkowe dla uczniów w wieku 4,5 - 6 lat. W ciekawy sposób poznaliśmy święta oraz festiwale obchodzone w Indiach (Diwali/Holi) oraz sposób integracji dzieciaków w trakcie zdalnego nauczania. Fotografie i filmiki z podróży pani Natalii zainspirowały nas do dalszej komunikatywnej nauki języka angielskiego. Dzięki tej prezentacji mogliśmy na moment przenieść się do Agaru, Malaki, Dubaju oraz Kuala Lumpur a także przekonać się jak ważna jest tolerancja i otwartość na inne kultury. Uczniowie z zaciekawieniem wysłuchali przygotowanej prelekcji oraz zasypywali Panią Natalię mnóstwem pytań. Cieszymy się, że mogliśmy gościć tak ciekawą osobę w naszej szkole!

Prelekcja pt. „India - teaching English and travelling”.        Prelekcja pt. „India - teaching English and travelling”.