Unia Europejska - Projekty
Strona główna//Aktualności/IV Powiatowy Konkurs Recytatorski z Języka Angielskiego

IV Powiatowy Konkurs Recytatorski z Języka Angielskiego

3 marca w Szkole Podstawowej nr 3 w Rydułtowach odbył się IV Powiatowy Konkurs Recytatorski z Języka Angielskiego dla klas 1-3  "Recytuj po angielsku", w którym również wzięła udział reprezentacja naszej szkoły w składzie: Adrian Mondel, Bartosz Szrubarczyk i Jakub Kotela. W konkursie wzięło udział ponad 60 uczestników, którzy byli świetnie przygotowani do recytacji swoich wierszy. Komisja konkursowa nie miała łatwego zadania wybierając 3 najlepszych z każdej kategorii wiekowej. Naszym reprezentantom tym razem nie udało się zająć miejsca na podium, ale doświadczenia i wrażenia z dzisiejszego dnia pozostaną im w pamięci na długo. 
Serdecznie dziękujemy Adrianowi, Bartoszowi i Jakubowi, którzy godnie i z odwagą reprezentowali naszą szkołę. Życzymy im wytrwałości w nauce i wielu dalszych sukcesów!
Gorące podziękowania za wsparcie, poświęcony czas oraz współpracę kierujemy również do RODZICÓW naszych reprezentantów - bez Waszej pomocy udział uczniów w konkursie nie byłby możliwy. Opiekunem naukowym była Pani mgr Weronika Wnuk-Czerwicka
 
do góry