Strona główna//Aktualności/Pasowanie uczniów klasy 1

Pasowanie uczniów klasy 1

Pasowanie uczniów klasy pierwszej
2 września, z uśmiechami na twarzy, uczniowie i pracownicy Szkoły Podstawowej w Krostoszowicach zgromadzili się w sali gimnastycznej, aby uroczyście rozpocząć nowy rok szkolny 2019/2020. Ten dzień był szczególnie ważny dla uczniów klasy pierwszej, którzy po raz pierwszy przyszli do nowej szkoły. Nowi uczniowie zostali gorąco i serdecznie powitani zarówno przez Pani Dyrektor, jak i przez starszych kolegów oraz nową wychowawczynię, następnie złożyli uroczyste ślubowanie i zostali oficjalnie pasowani na pierwszoklasistów. Aby tradycji stało się zadość, pierwszaki zostały obdarowane rogami obfitości. Wszyscy życzymy im uśmiechu, radości i wiele wytrwałości w zdobywaniu wiedzy w murach naszej szkoły!

Msza Św w naszym Kościele