Strona główna//Aktualności/Wyniki konkursu My Picture Dictionary

Wyniki konkursu My Picture Dictionary

W Szkole Podstawowej w Krostoszowicach odbył się Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego "My Picture Dictionary" dla uczniów klas 1 - 3 szkół podstawowych. Konkurs polegał na wybraniu jednej kategorii z 13 podanych i wykonanie dowolną techniką słowniczka obrazkowego na arkuszu formatu A1.  Wytycznymi w systemie oceniania prac uczniów była zgodność dzieła z tematem kategorii, pomysłowość oraz estetyka wykonania. Wydarzenie to cieszyło się dużą popularnością, o czym świadczyła ogromna ilość dostarczonych prac: ponad 250 prac. Jury z trudem wybrało najlepsze dzieła, czasem przyznając miejsca ex aequo. A oto lista laureatów:

KLASA 1

I miejsce - Maksymilian Kretek (SP 1 Rydułtowy)

I miejsce - Milena Gawęda (SP Syrynia)

II miejsce - Laura Perzanowska (SP Łaziska)

II miejsce - Kamil Mika (SP 3 Radlin)

III miejsce - Wiktoria Bugla (SP Gorzyce)

KLASA 2

I miejsce - Przemysław Perzanowski (SP Łaziska)

II miejsce - Lena Gaweł (SP Lubomia)

III miejsce - Kuba Tolarz (SP 15 Wodzisław Śląski)

KLASA 3

I miejsce - Laura Czerwicka (SP Skrzyszów)

II miejsce - Szymon Bulowski (SP Turza Śląska)

III miejsce - Pola Krziżok (SP Turza Śląska)

Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy dyplomy. Wszystkie nagrody oraz dyplomy zostaną przesłane do szkół do kwietnia 2020.

Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom przygotowującym uczniów do konkursu oraz wszystkim uczestnikom. Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych edycjach naszego konkursu "My Picture Dictionary"

A oto galeria tych przepięknych prac: