Unia Europejska - Projekty
Strona główna//Aktualności/Przygoda z Disneyem

Przygoda z Disneyem

Piątego listopada obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek, co stanowiło wspaniałą okazję do zapoznania uczniów naszej szkoły i przedszkola z historią życia i twórczością Walta Disneya i jego wytwórni. Podczas zajęć uczniowie wykonywali prace plastyczne dotyczące bajek i filmów Disneya, które wraz z listem napisanym przez anglistów zostały wysłane na Florydę. I pomyśleć można, że tutaj kończy się nasza przygoda, jednak 4 marca dotarła do szkoły miła niespodzianka.... W kopercie ze znaczkiem pocztowym i pieczęcią Florydy znajdował się list oraz kartki z autografami postaci Disneya dla przedszkolaków. W treści listu czytamy, że Wytwórnia Bajek i Filmów Walta Disneya dziękuje za prace uczniów i miłe słowa. Ale to nie wszystko, nasi zagraniczni przyjaciele zapraszają nas do kontynuowania wzajemnej korespondencji i czekają na kolejne wieści z naszej szkoły. So, let the adventure begins.....

do góry